DZIĘKI WIELKIE ZA ZAPIS!

PRZECZYTAJ WAŻNE INFORMACJE

Zaczekaj! W podziękowaniu za Twój zapis mam dla Ciebie coś jeszcze.

Poniżej znajdziesz ofertę specjalną -70%, ważną jedynie przez 15 minut.
Potem już nigdy jej nie zobaczysz!

KURS w formie wyzwania:
Szkicuj z mART

Oto kurs-wyzwanie, który pozwoli Ci swobodniej szkicować.
Poznasz ciekawe techniki tworzenia, które ułatwią Ci pracę i sprawią, że będziesz wiedzieć, co robić.
Twoje szkice będą bardziej profesjonalne i przykuwające uwagę.
A szkicowanie wejdzie Ci w nawyk.

OSZCZĘDŹ AŻ 70%
KUPUJĄC TERAZ!

Co jest w kursie Szkicuj z mART?

Kurs szkicowania portretów składa się z 6 tygodni (działów merytorycznych) i powstał na bazie wyzwania mailingowego. W każdym tygodniu znajdziesz m.in:

  • wprowadzenie do ćwiczonego zagadnienia np. linii,
  • podsumowanie poprzedniego tygodnia wraz z pokazaniem mojego podejścia do tematu,
  • omówienie najlepszej pracy uczestników,
  • wprowadzenie i podanie referencji do kolejnego tematu.

Wszystkie lekcje są dostępne od razu po zalogowaniu na platformie kursowej oraz wysyłane regularnie co tydzień na Twojego maila.

Idziemy krok po kroku – chronologicznie, czyli tak jak powinno się uczyć, a zarazem w tej kolejności budować szkic portretu.

Co mówią uczestnicy wyzwania

Przerobiłam cały kurs, bo w czwartki wieczorem nudno jest, a ja chcę się rozwijać. Nie miałam żadnych obaw przed wyzwaniem, ale po nim okazało się, że muszę kupić nowy szkicownik i nauczyć się strugać ołówki. Ogólnie zobaczyłam nad czym trzeba jeszcze popracować (wliczając w to struganie ołówków), spędziłam jakoś kreatywniej czas, ruszyłam się w końcu z miejsca, bo wcześniej nie mogłam się do tego zabrać. Taka dawka motywacji.Kurs poleciłabym, głównie dlatego, że popieram każdą możliwą formę rozwoju talentu (lub jego braku), a wyzwanie zostało skonstruowane w przemyślany i ciekawy sposób. No i dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak FilmGrab (teraz korzystam nałogowo).
Sandra
Przed kursem miałam obawę, że nie będę mieć czasu na szkice i nie wykonam ich na czas. Ale okazało się, że na niektóre szkice miałam więcej czasu i pomogło mi to w szlifowaniu tematów, których zazwyczaj nie rysuje. Wyzwanie dało mi: świetną zabawę, wiele inspiracji i motywację. Czy mogę polecić kurs? Tak, myślę że jest świetne i dla osób początkujących, jak i bardziej doświadczonych, inspiruje i motywuje do rysowania.
Fafik
Przerobiłam cały kurs. Fantastyczne tematy i super przygotowane inspiracje / referencje. Bardzo mi się podoba taka forma kursu. I czas nie określony. Wiadomo, że różne sytuacje w domu mogą nie poukładać się tak jak byśmy chcieli. Możliwość nadrobienia i wrzucenia swojej pracy nawet później jest super. Powodzenia z następnymi kursami, trzymam kciuki. Po kursie okazało się, że nadal umiem rysować po mimo blokady i długich lat rozłąki z ołówkiem. Kurs dał mi... otwartość, że tak można i wcale nie trzeba jak się nie chce czy nie czuje. Polecam, bo jest to szalenie otwierające.
Aga D_C_D
Niestety, całości mi się nie udało na razie wykonać, ze względu na nawał nauki i zobowiązań prywatnych. Ale w chwili wolnej zamierzam zrobić go porządnie, od początku do końca, tak, żebym sama była zadowolona. Na początku przede wszystkim bałam się, że nie będzie mi wychodzić tak dobrze, jak tego oczekiwałam. Moje obawy w części się sprawdziły hah. Ale nie było też bardzo źle. Pojawiła się u mnie jakakolwiek regularność w szkicowaniu, to po pierwsze. Na pewno też mile spędziłam czas i mogłam się odprężyć, przećwiczyć coś nowego, spojrzeć na temat z innej strony. Poleciłabym je innym. Jest dobrym sposobem na wyrobienie sobie nawyków i przećwiczenie czegoś nowego. Zwłaszcza, jak ktoś "chce szkicować, ale nie wie co", to wyzwanie może mu pomóc. W dodatku cudna zabawa <3
Sansiviria (Gosia)

Nie zwlekaj! Ta oferta kończy się za...

Kursu jest w ofercie specjalnej, tzn. nie można go kupić nigdzie indziej – tylko teraz i tu.

W każdym tygodniu znajdziesz m.in

Podanie tematu

W każdym tygodniu otrzymujesz inny temat wraz z omówieniem, na co musisz zwrócić uwagę.

Mój przykład

Pokazuję moje podejście do tematu wraz z omówieniem. Pokazuję również pracę tygodnia danego uczestnika i omawiam, co dlaczego ją wybrałam.

Konkretne wskazówki

Tygodnie ustawione są zagadnieniami, wraz z rosnącym poziomem trudności, tj. linie, cieniowanie czy proporcje.

Pssst… ta oferta niedługo się kończy!

̶4̶0̶ ̶z̶ł̶  12 zł

Od kogo się uczysz?

Marta Głowacka

Autorka bloga szufladamart.pl/blog, na którym dzieli się wiedzą o rysowaniu w digitalu i pracy dla klientów. Magister informatyki po Politechnice Wrocławskiej.

Pracowała w szkole programowania jako nauczyciel, tworzyła internetowy kurs fizyki, a także przez wiele lat rozwijała swoją pasję do grafiki 3D. W całej swojej szkolnej edukacji, na koniec roku, zawsze miała z każdego przedmiotu 5 lub 6.

Chociaż podrysowuje od dziecka, to solidnie rysowania uczy się od 3 lat i w ich ciągu zrobiła duży postęp.

Jej prace możesz śledzić na Instagramie @szuflada.mart.